LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

PRŮZKUMNICKÉ LÉTO

Přejete si, aby vaše děti strávily o prázdninách příjemný a smysluplný čas v přírodě, ale nechcete je vozit daleko za Prahu? Aby se mohly cákat v potoce, chodit na výlety, zkoumat les nebo jen tak relaxovat v houpací síti? K dispozici jsou termíny napříč celým létem. Vaše děti se mohou těšit na tábor, kde je nečeká smršť aktivit, ale vyvážený program v pohodovém duchu, kde budou objevovat přírodu, vyrábět, poslouchat příběhy a užívat si léto.

JAK VYBRAT VHODNÝ TÁBOR?

Tábory pro starší děti pořádané outdoorovým kroužkem Malý průzkumník přírody se jmenují Cesta časem. Doporučený věk je 5 až 11 let. Minulý rok jsme se vydali na Cestu kolem světa. Tento rok se vydáme na dobrodružnou Cestu časem. Podíváme se nejen za dinosaury.. Tábory vhodné spíše pro děti školkového věku pořádá dětský klub Šárynka (DKŠ). Pokud si s výběrem tábora nevíte rady, ozvěte se nám a my vám rádi pomůžeme!

KDE TÁBORY PROBÍHAJÍ?

V PODBABĚ NA PRAZE 6 (Šárynka)

Nabízíme tábory pro děti různých věkových kategorií, v přírodě a přitom v příjemné dojezdové vzdálenosti 10 minut od metra Dejvická. V krásném údolí Tiché Šárky, na stinné zahradě Šárynky, kde v průběhu školního roku skotačí děti mateřské školky a dětského klubu, je táborníkům k dispozici zahrada s velkým pískovištěm, blátivou kuchyňkou, vrbičkovými “stavbami”, houpačkami a nedalekým Šáreckým potokem. Jako zázemí slouží dvě jurty s venkovními altány. K jurtám je zavedená pitná voda, k dispozici je elektřina a u každé se nachází kompostovací záchody, které si můžete představit jako pohádkovou kadibudku se srdíčkem. Rodiče ocení vlastní parkoviště v těsném sousedství pozemku školky.

ZDIBY

Jeden turnus tábora Malého průzkumníka bude probíhat v okolí ZŠ Zdiby. Ve škole máme přichystané zázemí pro případ nepříznivého počasí.

KOLIK TÁBOR STOJÍ?

Cena tábora je 4 000 Kč na dítě. Pro děti, které navštěvují Šárynku, nebo kroužek Malého průzkumníka přírody, je cena snížená na 3 500 Kč. Pro sourozenecké dvojice je cena za jedno dítě 3 500 Kč.

JAK DÍTĚ NA TÁBOR PŘIHLÁSIT ?

Po vyplnění on-line přihlášky vám bude zaslán automatický e-mail s pokyny k
platbě.

STORNO PODMÍNKY:

Odhlásíte-li se více než 2 měsíce před zahájením tábora, zaplatíte 20 % ceny, 1 až 2 měsíce před zahájením tábora 50 %, 14 dní až měsíc před zahájením tábora 80 %, méně než 14 dní před zahájením tábora 100 % ceny.

ZMĚNA TERMÍNU:

V případě změny termínu méně než měsíc před termínem tábora, bude požadován manipulační poplatek dle individuální dohody.

JAK TÁBOR FUNGUJE?

Táborníky můžete přivádět v 8:30 a vyzvedávat od 16:30 hodin.
Obědy (polévka a hlavní jídlo) nám vozí osvědčená firma Bistro Inspirace, jejíž web si můžete prohlédnout zde. Dopolední svačinky jsou v režii rodičů, odpolední svačinku chystají pedagogové.

TERMÍNY TÁBORŮ

V PODBABĚ NA PRAZE 6 (Šárynka)

11. – 15.7. 2022 (velká jurta)
25. – 29.7.2022 (malá jurta)
1. – 5.8.2022 (malá jurta)
1. – 5.8.2022 (velká jurta)
8. – 12.8.2022 (malá jurta)
15. – 19.8. 2022 (velká jurta)

Zdiby

červenec 2022 (bude upřesněno)

CHCETE S NÁMI BÝT V KONTAKTU? SLEDUJTE NÁS!