Co nás na Cestě časem čeká?

V zajetí stroje času se od Velkého třesku dostaneme až do současnosti. Během chvíle se ocitneme v prvohorách, kde jsou ještě kontinenty spojené v jednu pevninu porostlou obřími přesličkami a kapradinami. Moře se rozprostírá skoro po celém světě a ukrývá doposud neprozkoumaný podmořský svět. Přesuneme se i do doby, kdy žili obrovští dinosauři, ptakoještěři a hmyz. Na vlastní kůži zažijeme střídání dob ledových a meziledových, kde potkáme nejen mamuty a šavlozubé tygry. A nakonec se na obzoru se objevují opice a někde v závěsu za nimi přichází i člověk…

Pro mladší děti od 4 do 7 let (které by tak dlouhou cestu ještě neušly), tu máme raneček s buchtami, tři království, lišku Ryšku, živou vodu, zlatou rybu i temný les (ale bez dinosaurů). Loňské cestování Z pohádky do pohádky se mrňatům líbilo tak, že jsme u vyprávěnek, báchorek a příběhů zůstali.

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

PRŮZKUMNICKÉ LÉTO

Máte procestovaný celý svět, ale i tak chcete poznat něco nového? S námi mohou vaše děti putovat časem nebo se přenést přímo do pohádky! Pro starší děti od 6 do 11 let připravuje letos Malý průzkumník přírody příměstský tábor Cesta časem, který volně navazuje na loňskou výpravu kolem světa. Objevili jsme totiž stroj času, který nás tentokrát přenese hluboko do minulosti!

KDE TÁBORY PROBÍHAJÍ?

PODBABA NA PRAZE 6 (Šárynka)

Nabízíme tábory pro děti různých věkových kategorií, v přírodě a přitom v příjemné dojezdové vzdálenosti 10 minut od metra Dejvická. V krásném údolí Tiché Šárky, na stinné zahradě Šárynky, kde v průběhu školního roku skotačí děti mateřské školky a dětského klubu, je táborníkům k dispozici zahrada s velkým pískovištěm, blátivou kuchyňkou, vrbičkovými “stavbami”, houpačkami a nedalekým Šáreckým potokem. Jako zázemí slouží dvě jurty s venkovními altány. K jurtám je zavedená pitná voda, k dispozici je elektřina a u každé se nachází kompostovací záchody, které si můžete představit jako pohádkovou kadibudku se srdíčkem. Rodiče ocení vlastní parkoviště v těsném sousedství pozemku školky.

ZDIBY

Jeden turnus tábora Malého průzkumníka bude probíhat v okolí ZŠ Zdiby. Ve škole máme přichystané zázemí pro případ nepříznivého počasí.

KOLIK TÁBOR STOJÍ?

Cena tábora je 4 000 Kč na dítě. Pro děti, které navštěvují Šárynku, nebo kroužek Malého průzkumníka přírody, je cena snížená na 3 500 Kč. Pro sourozenecké dvojice je cena za jedno dítě 3 500 Kč.

JAK DÍTĚ NA TÁBOR PŘIHLÁSIT ?

Po vyplnění on-line přihlášky vám bude zaslán automatický e-mail s pokyny k
platbě.

STORNO PODMÍNKY:

Odhlásíte-li se více než 2 měsíce před zahájením tábora, zaplatíte 20 % ceny, 1 až 2 měsíce před zahájením tábora 50 %, 14 dní až měsíc před zahájením tábora 80 %, méně než 14 dní před zahájením tábora 100 % ceny.

ZMĚNA TERMÍNU:

V případě změny termínu méně než měsíc před termínem tábora, bude požadován manipulační poplatek dle individuální dohody.

JAK TÁBOR FUNGUJE?

Táborníky můžete přivádět v 8:30 a vyzvedávat od 16:30 hodin.
Obědy (polévka a hlavní jídlo) nám vozí osvědčená firma Bistro Inspirace, jejíž web si můžete prohlédnout zde. Dopolední svačinky jsou v režii rodičů, odpolední svačinku chystají pedagogové.

TERMÍNY TÁBORŮ

V PODBABĚ NA PRAZE 6 (Šárynka)

11. – 15.7.2022 (velká jurta)
25. – 29.7.2022 (malá jurta)
01. – 05.8.2022 (malá jurta)
01. – 05.8.2022 (velká jurta)
08. – 12.8.2022 (malá jurta)
15. – 19.8.2022 (velká jurta)

Zdiby

18. – 22.7.2022

CHCETE S NÁMI BÝT V KONTAKTU? SLEDUJTE NÁS!