LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Znáte Příběhy lesních strážců?

Vzpomeňte si na les, ve kterém jste se naposledy procházeli. Podívali jste se někdy stromům pod kůru? Pod jejich kořeny? Slyšeli jste, o čem si povídali ptáci? Co si mezi sebou říkali stromy nebo brouci?

Zastavili jste se někdy, zavřeli oči, a přišlo vám, že vám pod nohama ožila půda?

A co teprve, když vám ta země pod nohama zmizí úplně a ocitnete se mezi houbami velkými jako auta a stromy většími než mrakodrap! Co pak, když dunění země ohlásí příchod veverky velké jako slon, nebo když se vaší jedinou oporou stane žalud velký jako vy sami. Že by se všechno zvětšilo? Anebo jsme se my… zmenšili?

Vydejte se s námi za dobrodružstvím lesních strážců a podívejte se na jejich svět úplně jinýma očima. Letní průzkumnický tábor nás zavede za příběhy přírody tak, jak ji ještě neznáme.

Tento tábor s názvem Příběhy lesních strážců je vhodný pro děti od 6 do 10 let. Pro mladší děti od 4 do 7 let čeká tábor s lektorkami z lesní školky Šárynka.

KDE TÁBORY PROBÍHAJÍ?

PODBABA NA PRAZE 6 (Šárynka)

Nabízíme tábory pro děti různých věkových kategorií, v přírodě a přitom v příjemné dojezdové vzdálenosti 10 minut od metra Dejvická. V krásném údolí Tiché Šárky, na stinné zahradě Šárynky, kde v průběhu školního roku skotačí děti mateřské školky a dětského klubu, je táborníkům k dispozici zahrada s velkým pískovištěm, blátivou kuchyňkou, vrbičkovými “stavbami”, houpačkami a nedalekým Šáreckým potokem. Jako zázemí slouží dvě jurty s venkovními altány. K jurtám je zavedená pitná voda, k dispozici je elektřina a u každé se nachází kompostovací záchody, které si můžete představit jako pohádkovou kadibudku se srdíčkem. Rodiče ocení vlastní parkoviště v těsném sousedství pozemku školky.

ZDIBY, VELKÉ PŘÍLEPY

Po jednom turnusu budou tábory Malého průzkumníka probíhat také v okolí ZŠ Zdiby a ZŠ Velké Přílepy. Ve školách máme přichystané zázemí pro případ nepříznivého počasí.

KOLIK TÁBOR STOJÍ?

Cena tábora je 4 000 Kč na dítě. Pro děti, které navštěvují Šárynku, nebo kroužek Malého průzkumníka přírody, je cena snížená na 3 500 Kč. Pro sourozenecké dvojice je cena za jedno dítě 3 500 Kč.

Je možné si zažádat o příspěvek od Aktivního města.

JAK DÍTĚ NA TÁBOR PŘIHLÁSIT ?

Po vyplnění on-line přihlášky vám bude zaslán automatický e-mail s pokyny k
platbě.

STORNO PODMÍNKY:

Odhlásíte-li se více než 2 měsíce před zahájením tábora, zaplatíte 20 % ceny, 1 až 2 měsíce před zahájením tábora 50 %, 14 dní až měsíc před zahájením tábora 80 %, méně než 14 dní před zahájením tábora 100 % ceny.

ZMĚNA TERMÍNU:

V případě změny termínu méně než měsíc před termínem tábora, bude požadován manipulační poplatek dle individuální dohody.

JAK TÁBOR FUNGUJE?

Táborníky můžete přivádět v 8:30 a vyzvedávat od 16:30 hodin.
Obědy (polévka a hlavní jídlo) nám vozí osvědčená firma Bistro Inspirace, jejíž web si můžete prohlédnout zde. Dopolední svačinky jsou v režii rodičů, odpolední svačinku chystají pedagogové.

TERMÍNY TÁBORŮ

V PODBABĚ NA PRAZE 6 (Šárynka)

8.7. – 12.7.2024    (malá jurta)
15.7. – 19.7.2024   
(malá jurta)
22.7. – 26.7.2024   (velká jurta)
29.7. – 2.8.2024    (velká jurta)
5.8. – 9.8.2024    (velká jurta)
12.8. – 16.8.2024    (malá jurta)
19.8. – 23.8.2024    (velká jurta)

Zdiby

29.7. – 2.8.2024

Velké Přílepy

12.8. – 16.8.2024

CHCETE S NÁMI BÝT V KONTAKTU? SLEDUJTE NÁS!